Nagłówek LiGrafik
Nagłówek LiNewsletter

Zajęcia odbywają się przy minimalnej ilości 5-ciu osób.


GRAFIKI OBOWIAZUJĄ od 16.10.2017

* zajęcia nie wchodzą w cenę karnetu 

SALA DO AEROBIKU

Godzina Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9:00

  

  FemFit Mama*
 
     

 

  godz. 9:30
FemFit Mama*
 
 

godz. 9:30
BODY SHAPE

 

 

 
     Anna      
  Anna          


 
 
                 
10:00



 

godz. 10:15
USPRAWNIANIE +50*

 
 

USPRAWNIANIE +50*

  
      godz. 10:30
ZDROWY KRĘGOSŁUP +
STRETCHING

 

godz. 10:30

JOGA

 

  Pani Ewa  
  Pani Ewa              
 
                         
11:15
 
 

godz. 12:00
NTM
*

      godz.
11:15 + 12:15
NTM
*
 

 

 

 

     
   
     
             
 
                         
16:00  NTM*  

godz. 15:20
ZDROWY KRĘGOSŁUP 

 
  godz. 15:20
ZDROWY KRĘGOSŁUP 
  NTM  

 

     

  Monika W.  
  Żaneta  
         
 
                         
17:00
  TRENING FUNKCJONALNY   SUMMER FITNESS   POWER PUMP  

FIT BALL

     
 

  Monika W.   Agnieszka   Żaneta    Krystyna          
 
                         
18:00 ZUMBA
  POWER PUMP   JĘDRNE POŚLADKI   18:00 - TABATA
18:30 - STRETCHING POWIĘZIOWY
  ZUMBA          
 Krystyna   Monika P.    Agnieszka   Żaneta    Krystyna          
 
                         
19:00

BODY SHAPE

  PŁASKI BRZUCH   bodyART®
ENERGETIC & RELAX
 
 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

 
     
 Krystyna   Agnieszka   Agnieszka  
   Krystyna          
 
                         
20:00 

ZDROWY KRĘGOSŁUP
 

  bodyART® STRETCH
  JOGA   CORE STABILITY & STRETCHING   JOGA          
 Krystyna   Agnieszka  
   Magda  
         

 
                           


























































SALA CROSSFIT - nr 2 / SALA CARDIO

Godzina Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

 
                           
8:00 CYCLING  

  CYCLING  
 
  godz. 9:15 
CYCLING
   
 
Magda  
  Magda  
 
  Czarek      


 
 
         
     
 17:00
 
     
 
 
 
  godz. 17:00
TRENING

OBWODOWY
 

 
     
 
 
 
 
 
                         
18:00 CYCLING
  18:30
CYCLING

  CYCLING   18:30 
CYCLING
  18:30
PERFORMANCE
CROSS
TRAINING
 
         
 Daniel   Magda K.   Daniel   Magda   Paweł           
 
                         
19:00 19:15
TRENING

OBWODOWY
 

PERFORMANCE
CROSS
TRAINING
 

  18:30
TRENING
OBWODOWY


  TRENING
OBWODOWY
 
         
Daniel   Paweł   Łukasz   Łukasz  
         
 
                         
20:30
 
 

godz. 20:00 

BOX*

 

 

 

  godz. 20:00

BOX
         




  Maciek 

  Maciek          
Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien