Nagłówek LiSauna latem? Tak!
Nagłówek LiNewsletter

Mało kto wie, że korzystanie z sauny w ciepłych miesiącach przygotowuje ciało na wysokie temperatury i pozwala łatwiej je znosić. W naszym klubie masz do dyspozycji pomieszczenie wypoczynkowe w którym odetchniesz po seansie w jednej z trzech saun: suchej, parowej lub infra-red. Po takim zabiegu możesz schłodzić ciało obfitym strumieniem zimnej wody wylewanej z beczki lub delikatnym strumieniem spod prysznica i ponownie udać się do pomieszczenia wypoczynkowego na dłuższy relaks i odprężenie. 
 
Pamiętaj, aby mieć ze sobą butelkę wody. W naszym sklepie mamy dla Was różnego rodzaju wody mineralne: nisko, średnio i wysokozmineralizowane w butelkach 0,5 lita w cenie 2 zł lub 1,5 litra w cenie 2,50 zł oraz wygodne 0,75 litra ze sportowym zamknięciem w cenie 2,20 zł. 
 
Po seansie polecamy szczególnie sok pomidorowy, łagodny lub pikantny - przebogaty w tracone wraz z potem minerały a także witaminy: C, B, D, K, A, rownież w sód, żelazo czy likopen - zwalczający wolne rodniki odpowiadające za starzenie się komórek. Dostępne u nas zimne lub ciepłe soki Tymbark, to koszt zaledwie 2,50 zł za 300 ml
 
Do zobaczenia na saunie! :) 

Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien