Nagłówek LiWynajem sal aerobik / cross / indoor cycling
Nagłówek LiNewsletter

Szukasz sali dla ćwiczeń? Do dyspozycji mamy trzy świetnie wyposażone sale do ćwiczeń. Przeznaczone są one dla grup zorganizowanych, trenerów personalnych szukających kameralnych warunków dla swoich podopiecznych lub osób indywidualnych chcących ćwiczyć samodzielnie bądź ze znajomymi. 
 
Każda sala posiada niezależne nagłośnienie, wyposażona jest w sprzęt odpowiedni do jej przeznaczenia oraz umożliwia przeprowadzenie kompleksowego treningu prawie każdego rodzaju. 
 
Największa sala wykorzystywana jest 
przez nas do zajęć fitness. Jej kubatura - ponad 160 m2 i wyposażenie daje możliwość ćwiczeń nawet ponad trzydziestu osobom jednocześnie. 

sala fitness

Korzystając z niej możecie liczyć na sprzęt typu bosu, dyski do ćwiczeń stabilizacyjnych, koce i kostki do jogi, zestawy sztang przeznaczone do zajęć typu Power Pump z obciążeniem do 18 kg, gumowane hantle o ciężarze od 0,75 do 4 kg, tubingi, maty do stretchingu o różnej grubości, stepy z możliwością regulacji wysokości, piłki duże typu body ball oraz małe typu chi Ball.  Sala ta jest idealna do treningu funkcjonalnego, a dzięki zamontowanym w stropie hakom, także do ćwiczeń grawitacyjnych lub boxu. Na życzenie może być wyposażona w ergometry wioślarskie Concept2 lub rowery stacjonarne. 
 
Sala typu cross, to aż 106 m2 na których można ćwiczyć z obciążeniem zewnętrznym typu hantle czy sztangi
 oraz wszystkim tym, co oferuje sala do ćwiczeń typu aerobik.

sala cross

Dzięki nowoczesnej klatce typu cross możesz do treningu wpleść elementy technik gimnastycznych, a nawet bokserskich. Niezależne nagłośnienie daje możliwość nadania charakteru idealnego zarówno do treningu obwodowego, jak i stretching. Drabinki gimnastyczne czy materace o wymiarach 2 x 1 metr, taśmy TRX, liny, kettlebell, wszystko to, a nawet więcej, pozostaje do Twojej dyspozycji.

 

Szukając treningu kolarskiego możesz skorzystać z rowerów stacjonarnych nie tylko na naszej największej sali. Osobom zainteresowanym tego typu treningiem możemy udostępnić kilkanaście rowerów bez konieczności wynajmowania całej sali. Oczywiście z nagłośnieniem przystosowanym do odtwarzania muzyki z nośników typu CD/DVD, pen-drive czy bezpośrednio z telefonu. 

Szczegóły i rezerwacje prosimy ustalać z Cezarym Szczepańskim pod numerem telefonu 609-021-290.


Cena za każdą rozpoczętą godzinę

(cena zawiera koszt wynajmu jednej szatni)

siłownia + cardio + sala cross + sala stretch

cena netto

400 zł

szatnia

cena netto

60 zł

sala tańca - fitness

cena netto

200 zł

strefa saun na wyłączność

cena netto

300 zł

sala cycling

cena netto

200 zł

nagłośnienie

cena netto

100 zł

pojedyncze wejście (grupa powyżej 15 osób)

cena netto

25 zł

Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien